angajam controlor calitate si sef comp. calitate

SC ROMIND T&G SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectueaza controale de calitate pentru produsele aprovizionate si cele fabricate
- intocmeste si gestioneaza rapoartele de neconformitate
- emite si gestioneaza declaratiile de conformitate si certificatele de calitate
- coordoneaza, sprijina si verifica activitatea in procesul de verificare a conformitatii reperelor, subansamblurilor, produselor achizitionate sau produselor finite
- coordoneaza, verifica activitatea de metrologie
-intocmeste dosarele de autorizare /agreere a produselor firmei, destinate clientilor
- intocmeste proceduri de control

CERINTE

- experienta minim 10 ani
- cunostinte avansate de operare PC
- bun organizator
- persoana ordonata
- cunostinte desen tehnic
- cunostinte de utilizare a echipamentelor de masurare

BENEFICII OFERITE

- tichete de masa
- transport asigurat

Societate cu sediul in Pantelimon, produce si comercializeaza echipamente individuale si tehnice destinate protectiei muncii. Echipamentele sunt proiectate si realizate cu scopul de a oferi utilizatorilor cele mai inalte standarde de siguranta in lucrarile ce contin riscuri de natura electrica sau riscul de cadere de la inaltime.