Agent de vanzari - piese pentru clima auto

Frigo Expert SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam in om care are experienta in vanzarea pieselor pentru clima auto.

Persoana angajata va avea ca sarcina:
- vanzarea pieselor de clima pentru orice tip auto si tot ceea ce presupune postul de agent de vanzari(creare portofoliu clienti, dezvoltarea relatiilor cu clientii,mentinerea relatiilor cu clientii existenti etc.)
Salariul va fi stabilit in urma discutilor de la interviu.

CERINTE

- comercializarea pieselor de clima auto ;
- responsabilitate;
- program flexibil;
- cunoasterea limbii engleze este obligatoriu, iar cunoasterea limbii maghiare este un avantaj;
- permis de conducere

BENEFICII OFERITE

- telefon de firma
- masina de firma
- bonus periodic in functie de randament

Firma Frigo Expert este o firma care si-a inceput activitatea in PANTELIMON, ILFOV la inceputul anului trecut si de atunci incearca sa acopere mai multe segmente din industria masinii si se ocupa de:
- service si lucrari de revizii pentru masini si echipamente frigorifice de orice marime si marca ( Carrier, Thermo King, etc.), indiferent de marimea parcului auto al clientului
- vanzare, montaj, service si intretinere pentru sisteme de inregistrare a temperaturii
- efectuarea si prelungirea reviziilor tehnice periodice de agreare a prescriptiilor ATP pentru masinile frigorifice
- vanzari piese de schimb de marca, atat originale cat si after-market
- vanzare si montare agregate frigorifice de orice marime si marca