Vanzare directa in sistem MLM - parfumuri

FM GROUP COSMETICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovare produse companie;
- largirea bazei de clienti;
- crearea propriei retele de distributie;
- coordonarea retelei create;
- stimularea echipei.

CERINTE

- Oferta se adreseaza celor cu spirit intreprinzator, dornici de un castig suplimentar si a schimba nivelul de trai.
- Este necesar ca in cazul in care aveti deja un job de baza sa puteti aloca minim o ora pe zi pentru colaborarea noua;
- Ne este necesar, dar experienta in alte afaceri de vanzare directa (Avon, Amway, GNLD, Oriflame, etc>), constitue avantaj pentru dezvoltarea personala a afacerii.

BENEFICII OFERITE

- comision 40% din pretul de achizitie;
- bonus pana la 21% din vanzarile realizate impreuna cu echipa si multe altele dupa atingerea acestui nivel.

Federico Mahora (FM) Group este o firma poloneza care se ocupa cu comercializarea parfumurilor de aproape 10 ani. Compania s-a dezvoltat rapid pe piata poloneza de parfumuri oferind o gama variata de arome. Din anul 2004 a inceput comercializarea acestor produse prin sistemul MLM. In afara de Polonia si Romania se mai comercializeaza si in Slovacia, Cehia, Austria, Germania, Anglia, Ungaria, Serbia, Bulgaria, Iugoslavia, Lituania, Irlanda, Israel, Nigeria, Spania, Italia, SUA si Australia.
Depozitul din Bucuresti s-a deschis odata cu lansarea oficiala a firmei in Romania - 01.05.2006.