TEHNICIAN F.A.Z. - OTOPENI

COMPANIA ROMPREST SERVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistrarea in baza de date si tabele centralizatoare a foilor de parcurs, fiselor de activitate zilnica;
- tine evidenta programelor de intretinere si reparatii parc auto;
- tine evidenta consumurilor de carburanti;
- pregateste si distribuie documentele de transport.

CERINTE

- studii medii de preferat de specialitate auto (facultatea constiuie un avantaj);
- experienta intr-un post similar de cel putin 1 an;
- cunostinte de operare PC (MS Office, software-uri de gestionare parc auto)
- cunostinte de legislatie in domeniul logistica de transport;
- permis de conducere categoria B;
- persoana proactiva, atenta la detalii si bine organizata.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Telefon mobil
Tichete de masa
Indemnizatie de transport

S.C. Compania Romprest Service S.A. este lider in servicii de curatenie si salubritate pe piata romaneasca si este activ in trei domenii principale: curatenie si intretinere pentru incinte industriale si domestice, servicii de salubritate si intretinere si reparatii drumuri. Noi contractam servicii pentru sectorul public si privat, iar unul dintre principalii clienti este Aeroportul ?Henri Coanda? Otopeni, pentru care asiguram servicii de securitate, curatenie si amenajari.