TEHNICIAN DEMONSTRATOR VOPSITORIE AUTO

SC AUTOCHEMICALS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

S.C AUTOCHEMICALS importator oficial in Romania al prestigioaselor marci AXALTA (Dupont) si VALSPAR (Debeer) angajeaza

TEHNICIAN DEMOSTRATOR VOPSITORIE AUTO

Profilul acestuia este :

- Experienta indelungata in domeniul vopsitoriei auto
- Corectitudine si disciplina
- Fara cazier
- Disponibilitatea de a calatori frecvent in tara si periodic in strainatate
- Absolvent liceu
- Permis conducere cat B
- Cunostinte operare PC- Office
- Responabilitate, seriozitate, perseverenta,toate la nivel impecabil
- Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj

CERINTE

Responsabilitati:
- Prezentare si instalare sisteme de vopsire
- Asistenta tehnica si spriiin permanent pentru clientii companiei
- Orientare profesionala si umana in serviciul angajatorului si al clientilor
- Implementare , perfectionare si instruire tehnica de vopsitorie pentru clientii companiei
- Demonstratii teoretice si practice de vopsitorie la clientii companiei
- Promovare si sustinere tehnica de produse vopsitorie la clientii companiei

BENEFICII OFERITE

Beneficii :

- Salariu foarte atragator
- Autoturism de serviciu
- Telefon
- Laptop
- Instructaje periodice in strainatate
- Mediu de lucru exceptional
- O oportunitate unica , o schimbare majora in viata si un loc de munca invidiat

S.C AUTOCHEMICALS importator oficial in Romania al prestigioaselor marci AXALTA (Dupont) si VALSPAR (Debeer)