Secretara/Asistent vanzari

UGUR YAPISAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati de secretariat (adrese oficiale, comunicare) si administrative.
Activitati de vanzare, urmarirea activitatii de service, comunicare cu clientii.
Este un post pentru o persoana activa care vrea sa invete lucruri noi si care are disponibilitate si putere de munca.

CERINTE

Cunostinte avansate de limba engleza (scris- vorbit), internet.
Experienta in folosirea calculatorului (word-excell foarte bine).
Personalitate ordonata, implicata in bunul mers al firmei.
Abilitati de comunicare, capacitate de organizare, respectare termene limita.
Orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

Salariu intre 1.200 si 1.600 ron, in functie de realizari.
Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata.

Infiintata in 1992, compania noastra s-a specializat in productia si comercializarea de echipamente frigorifice comerciale. Destinate cu precadere producatorilor de inghetata, de lactate, de bere, de bauturi racoritoare, de vin, de apa si de alimente, acestea pot fi produse intr-o gama sortimentala si tipo-dimensionala foarte variata.