Secretara

UGUR YAPISAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea fluxului informativ intre departamentele societatii. Suport pentru departamentul de contabilitate.

CERINTE

-cunostinte contabilitate primara
-persoana ordonata
-abilitati de comunicare, capacitate de organizare si planificare, orientare catre rezultate si respectare termene limita, cu spirit de initiativa;
-absolvent studii superioare;
-cunostinte avansate limba engleza
-experienta in folosirea internetului si a aplicatiilor Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint);
-experienta in domeniu de minim un an constituie un avantaj.
-preferabil cu domiciliul in orasul Otopeni sau in zona de nord a capitalei

BENEFICII OFERITE

-sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
-perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
-salariu motivant, pe masura realizarilor

Infiintata in 1992, compania noastra s-a specializat in productia si comercializarea de echipamente frigorifice comerciale. Destinate cu precadere producatorilor de inghetata, de lactate, de bere, de bauturi racoritoare, de vin, de apa si de alimente, acestea pot fi produse intr-o gama sortimentala si tipo-dimensionala foarte variata.