Personal restaurant

Therme Nord Bucuresti

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane inspirate si entuziaste, pline de naturalete si bucurie de viata, care sa ofere oaspetilor nostri o experienta gastronomica de neuitat, intr-o atmosfera relaxata si ambianta de paradis.

RESPONSABILITĂȚILE DUMNEAVOASTRĂ, AȘA ÎI ÎNCÂNTAȚI PE OASPEȚII NOȘTRI:
• Creați o experiență gastrononomică de neuitat.
• Vă ocupați de oaspeții noștri cu multă atentie pentru detalii și creați momente unice, intr-o ambianta magica.
• Susțineți echipa noastră în procesul de producție a meselor zilnice în restaurantul A la Carte, la restaurantele freeflow si la snackbar.
• Transpuneți cu convingere conceptul nostru gastronomic unic in servicii deosebite pentru oaspetii nostri.
• Pregătiti preparatele culinare la un nivel inalt de calitate, conform standardelor si retetelor
• Aveți o atitudine pozitivă pe care o transmiteti oaspeților noștri, și în aceeași măsură către colegii de echipă.
• Gestionati bine situațiile dificile și sunteți capabil să vă păstrați calmul în momente de stres.

CERINTE

PROFILUL DUMNEAVOASTRĂ, AȘA NE ÎNCÂNTAȚI PE NOI:
• Aveti o personalitate deschisă, amabilă, de gazdă, care îi întâmpină pe oaspeți cu bucurie și amabilitate autentică.
• Vă caracterizează atenția pentru servicii de calitate și aveți capacitatea de înțelegere deosebită pentru nevoile celorlați.
• Aveți experiență într-o poziție similară în domeniul gastronomic - avantaj
• Rezolvați toate sarcinile ce vă revin în echipă, sunteți o persoană responsabilă, corectă, respectați termenele primite și contribuiți astfel la succesul economic al companiei.
• Cunoaşterea limbii engleze constituie un avantaj.
• Disponibilitate pentru lucru in ture.

BENEFICII OFERITE

OFERTA NOASTRĂ, AȘA VĂ ÎNCÂNTĂM NOI PE DUMNEAVOASTRĂ:
Tu vei avea oportunitatea sa inspiri oamenii sa se simta bine, iar noi iti oferim un loc de munca unic si un pachet de beneficii atractiv:
- o echipa de profesionisti entuziasta;
- salarizare avantajoasa;
- programe de training;
- bonusuri in functie de realizari;
- oportunitati de dezvoltare profesionala.