ONLINE MANAGER

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Elaborarea planului de desfasurare al actiunilor, stabilirea si urmarirea deadine-urilor pentru fiecare etapa a
actiunilor;
- Coordonarea proceselor de realizare a site-urilor si colaborarea cu departamente implicate;
- Validarea si testarea functionalitatii si continutului site-urilor;
- Promovarea, analiza si optimizarea rezultatelor.

CERINTE

- Persoana analitica, proactivitate, responsabilitate proprie, organizare, disciplina de lucru, capacitate de a opera
cu obiective/dead-line-uri/sarcini, flexibilitate, ascultare activa, entuziasm, rezistenta la stress.
- Experienta in domeniu constituie un avantaj;
- Experienta in marketing si comunicare on line;
- Studii superioare (Statistica, Cibernetica, Sociologie sau Economie);
- Limba Franceza - nivel avansat
- Limba Engleza - nivel avansat

BENEFICII OFERITE

Companie multinationala, sediul in Otopeni, transport asigurat de la Unirea.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro