MAGAZIONER - GESTIONAR

PSY CONSULTANCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preia şi verifică cantitativ şi calitativ mărfurile pe baza documentelor însoţitoare ale acestora;
- Verifică corectitudinea întocmirii Notelor de Recepţie pe baza facturilor intrate;
- Depozitează produsele in conditii optime de pastrare;
- Primeste, descarca si aranjeaza marfurile in depozit;
- Semnează de preluare fiecare factură de intrare marfă şi semnează de predare fiecare factură de ieşire marfă din depozit. Fiecare factură de ieşire marfă din depozit, va fi în mod obligatoriu semmnat de primire de către primitor;
- Întocmeşte procesele-verbale ale stocurilor, le verifică dacă este cazul;
- Răspunde de asigurarea în permanenţă a curăţeniei în perimetrul de activitate, în faţa şi spatele unităţii;
- Asigură colectarea şi transportul zilnic, sau ori de câte ori este nevoie, a deşeurilor, în locurile special amenajate;
- Aduce imediat la cunoştinţa şefului ierarhic orice neregulă constatată;
Asigura integritatea stocurilor din gestiune si răspunde de integritatea gestionară a depozitului ;
- Efectuează periodic confruntări între evidenţele scriptice şi cele faptice;
- Respecta prevederile Regulamentului intern, a legislatiei in domeniu, procedurile de lucru, precum si celelalte reguli si regulamente existente in companie, dispozitii, decizii si hotarari ale Conducerii;
- Participa la identificarea si scanarea/ numararea marfii pentru inventor;
- Respecta organizarea spatiilor de depozitare.

CERINTE

- Studii liceale (cu diploma de bacalaureat)
- Experienta pe un post asemanator (minim 2 ani)
- Experienta in evidenta documentelor si a stocurilor
- Să aiba un comportament amiabil, civilizat, corect
- Să aiba o ţinută morală şi fizică ireproşabilă
- Persoana organizata, atenta la detalii
- Fara antecedente penale
- Sa se supuna regulilor companiei
- Cunostinte PC
- Detinerea certificatului de stivuitorist constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Bonuri de masa
Alte beneficii (dupa caz)

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare, evaluare si selectie de personal