Lucratori Comerciali Magazin - fete si baieti

miniPRIX - OTOPENI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acordarea de consultanta clientilor,promovarea produselor din magazin , aranjarea produselor la raion,amenajarea raionului,mentinerea curateniei si ordinii pe raion.
Beneficii:
salariu motivant incepand de la 750 RON;
lucru in ture 7 ore/zi, cu 2 weekend-uri libere pe luna;

CERINTE

Persoane energice,motivate,sociabile,serioase,responsabile,spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Alte avantaje:
bonuri de masa;
transport gratuit;
reduceri de pret la achizitionarea produselor miniPRIX;
abonament servicii medicale la o clinica particulara;
echipa grozava, posibilitati de avansare si crestere salariala;

Lantul de magazine miniPRIX se ocupa cu comercializarea articolelor de imbracaminte si incaltaminte.
Contact:
prezentarea unui CV la magazinul miniPRIX - OTOPENI;
e-mail: miniprixresurseumane@yahoo.com;
telefon: 0729.858.656 sau 021/350.20.63;
Permisul de conducere - cat B - poate reprezenta un avantaj.