Instalator cablu internet

JMG CALCULATOARe

Job expirat

RESPONSABILITATI

Instalarea serviciilor de internet si conectarea la domiciliul clientilor cat si asigurarea de serviciu tehnic si depanari cablu fibra optica, cablu FTP/UTP, switch-uri si routere.

CERINTE

Cablu FTP/UTP : Asigurarea functionalitatii cablului FTP/UTP , sertizare cablu, constructia infrastructurii prin ancorarea cablului pe stalpi,blocuri sau orice alt obstacol pana la domiciliul clientului.

Cablu FO : stabilirea unui traseu cat mai optim pentru infrastructura de internet formata din cablu fibra oprica, constructia infrastructurii prin ancorarea cablului pe stalpi,blocuri sau orice alt obstacol pana la domiciliul clientului sau switchul cu management, ceea ce implica lucrul la inaltime

BENEFICII OFERITE

Oferta : 250 - 300 EURO / luna (bonusuri, beneficii,telefon de servici):
- Posibilitatea de a lucra intr-o echipa dinamica si o companie competitiva, tanara, in plina ascensiune
- Posibilitate de afirmare si promovare rapida financiara si profesionala;
- Aprecierea muncii bine facute
- Motivare financiara si alte beneficii
- Permisul de conducere categoria B si masina reprezinta un avantaj

Retea de telecomunicatii in orasul Otopeni cu apoximativ 1100 clienti persoane fizice si 50 persoane juridice
-Servicii : internet, telefonie, service IT, cablare structurata, depanare PC
-Acoperire in intreg orasul Otopeni ,cel mai mare provider local de internet, posibilitati multiple de evolutie
-Angajati tineri si dornici de evolutie