Firma OTOPENI-Angajeaza Reprezentant Vanzari

Urban si Asociatii

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea clientilor targetati
- prezentarea serviciilor companiei
- deplasari/ intalniri la sediul clientilor
- atragerea de noi clienti si marirea portofoliului de clienti ai companiei
- negocierea/ incheierea de contracte cu viitori clienti
- mentinerea legaturii cu clientii actuali

CERINTE

-domiciliul in Otopeni sau imprejurimi constituie avantaj
- studii superioare sau medii [nivel student]
- nu cerem experienta in domeniu
- persoana comunicativa, deschisa, indreptata spre indeplinirea obiectivelor propuse
- persoana capabila sa lucreze in conditii de stress si cu termene limita
- firma sau pfa

BENEFICII OFERITE

Lider de piata pe segmentul colectarii si recuperarii de debite in Romania cu birouri in Bucuresti, Constanta, Brasov, Sibiu,Timisoara, Pitesti, Cluj, Craiova.