Barmanita/Ospatarita

SC WEBLink International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunostinte temeinice ale meseriei de Barman Preparator / Barista si respectiv ale meseriei de Ospatar;
Cunoasterea a cel putin o limba straina de circulatie internationala;
Candidatul trebuie sa aibe spirit de observatie, tenacitate, sa fie responsabil, ordonat, comunicativ, respectuos, amabil si intelegator.

CERINTE

Candidatul pentru postul de Barman / Barista, trebuie sa cunoasca modurile de preparare ale cocktail-urilor, dar si ale bauturilor pe baza de cafea si de asemenea, trebuie sa cunoasca in mare parte preparatele de bar, cel putin cele mai mult vandabile;
Sa aibe cunostinte temeinice in ceea ce priveste preluarea si predarea gestiunii ( stocurilor );
Sa cunoasca si sa respecte legislatia in vigoare, ce facve referire la meseria ce candidatii o vor desfasura;
Sa fie responsabili in ceea ce priveste bunurile angajatorului;
Sa ia aminte intrutotul de "Fisa postului" si "Regulamentul de ordine interioara".

BENEFICII OFERITE

Oferim un salariu decent, bonusuri pentru realizari si idei ce pot aduce beneficii, dar si comision din evenimente organizate.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie cu profil IT