Asistent comercial vehicule de ocazie (second-hand) - OTOPENI

Activaction

Job expirat

RESPONSABILITATI

Grup International cu sediul in OTOPENI recruteaza asistent/a comerciala cu sarcini de preluarea cererilor telefonice sau de alte tipuri ale clientilor si transmiterea lor catre consilierii comercianti;
contabilitate primara si urmarirea stocurilor;
elaborarea precontractelor si a contractelor de vanzare;
pregatirea, transmiterea si urmarirea comenzilor catre furnizori;
facturarea comenzilor pentru client si urmarirea platilor;
organizarea livrarii utilajelor catre client

CERINTE

Studii superioare, de preferat economice sau tehnice,
Excelente abilitati de utilizare a computerului (MS Office);
Experienta back-office sau serviciu administrativ de minim 3 ani;
Contabilitate primara

BENEFICII OFERITE

salariu motivant

SC. Activaction SRL este o firma de recrutare si formare profesionala. Servicii oferite in recrutarea de personal entry-middle level si top manangement si traininguri de specialitate in domeniul comercial