Angajare reprezentant vanzari ferestre, usi si mobilier din lemn

SC AZZURRA SERV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitate de teren si show-room;
Vizite in birouri de arhitectura;
Prospectarea pietei si gasirea de noi clienti;
Prezentarea in mod profesional a produselor si serviciilor companiei catre clienti;
Mentine legatura si prezinta toate informatiile clientilor pana la realizarea efectiva a vanzarii.

CERINTE

Permis conducere;
Studii medii / superioare;
Corectitudine, punctualitate, seriozitate, perseverenta;
Abilitati de comunicare si persuasiune.

BENEFICII OFERITE

Se ofera conditii avantajoase si foarte bune de munca.

Inca de la infiintare in anul 2001, societatea Azzurra Serv si-a dezvoltat permanent gama de produse si servicii oferite, reusind sa se impuna pe piata romaneasca prin tehnologiile si inovatiile dezvoltate de producatori de prestigiu la nivel european.
Azzurra Serv s-a adresat intotdeauna clientilor care si-au dorit o calitate deosebita, purtand marca elegantei si a bunului gust.
In prezent, Azzurra Serv lucreaza cu societati de prestigiu la nivel european, o mare parte din furnizori fiind lideri in tarile de unde provin: Elvetia, Germania, Italia.