AGENT DE ASIGURARI

EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea si reinnoirea politelor RCA si CASCO, facturarea acestora;
Intocmirea borderourilor de plata catre asiguratori;
- Verificarea efectuarii platilor contravalorii politelor RCA catre asiguratori;
Intocmirea adreselor catre asiguratori pentru restituirea valorii neutilizate a platii RCA;
- Mentinerea si dezvoltarea permanenta a relatiei cu asiguratorii.

CERINTE

- Studii universitare;
- Cel putin 1 an experienta in asigurari;
- Abilitati de comunicare/ negociere;
- Atitudine/ Tinuta;
- Orientare catre atingerea obiectivelor;
- Organizare;
- Abilitati comerciale (persuasiune, tact);
- Spirit de echipa;
- Abilitatea de a se adapta la schimbare si de a-si imbunatati performantele personale;
- Fluenta in exprimarea in limba franceza sau engleza;
- Cunostinte de operare pe calculator.

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?

Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?

EURIAL INVEST ofera acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.

Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!