Angajam Personal Ferma

Europakraft Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea Europakraft Jobs recruteaza persoane calificate si necalificate pentru companii cu ferme in domeniul zootehnic si agricultura. Cautam candidati motivati si dornici de a se dezvolta pe teritoriul tarii, pentru ingrijire animale (suine) si agricultura.
Pozitii disponibile: Director Executiv, Manager Personal, Inginer Agricol, Ingrijitori animale, Personal de mentenanta.
Aplicarea se face cu CV-ul personal si documentele care atesta calificarile dumneavoastra.

Locatia: zona Oravita, jud Caras- Severin

CERINTE

Cerinte:
- cunostinte de limba germana sau engleza prezinta un avantaj;
- experienta si pricepere in interactionarea cu animalele;
- studii in domeniul zootehnic sau agricol prezinta un avantaj;
- studii in domeniul constructiilor si tehnic pot prezenta de asemenea un avantaj.

Angajatorii cauta persoane serioase, motivate, dornice de a lucra in acest domeniu. Nu se accepta persoane care doresc sa lucreze sezonier.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- salarizari atractive, in functie de experienta si aptitudini;
- loc de munca cu ocupare full-time;
- contract de munca pe perioada nedeterminata.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare personal pentru munca in strainatate.