MUNCITORI IN CONSTRUCTII (ZIDARI, FINISORI, ZUGRAVI)

TERPENA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Răspunde de organizarea şi desfaşurarea activitaţii la locul de munca.
- Munca implică, zidarii din material de constructii, tencuirea să pregătirea suprafețelor pentru gletuirea pereților și tavanelor.
- Executarea de tencuieli a fațadelor la construcții de orice fel.
- Finisarea elementelor de construcții.
- Curățenie la locul de muncă

CERINTE

- Studii medii.
- Atestate sau cursuri de calificare în domeniu

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de activa într-un mediu de lucru profesionist și dinamic
- Posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o companie solidă
- Pachet salarial atractiv, în funcție de performanțe

S.C. TERPENA S.R.L., cu sediul în Orăstie, judetul Hunedoara, cu o vechime în domeniu de peste 16 ani, este o societate cu capital privat românesc ce activează în industria chimică, specializată în fabricarea de Uleiuri Esentiale şi Chimicale Aromatice.
Datorită implicării în dezvoltare si diversificare a produselor, societatea Terpena este unul dintre principalii jucători pe piata fabricării Uleiurilor Esentiale si Chimicalelor Aromatice din Europa.