INGINER CAD

SC CHIMICA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atribuţiile şi responsabilităţile specifice postului:
- Masurarea cu brat de masura 3D în conformitate cu specificaţiile desenului;
- Conceperea de programe pentru brat de masura 3D;
- Elaborarea de rapoarte de măsurare;
- Găsirea metodelor optime de măsurare a componentelor şi ansamblurilor

Beneficii:
- Remuneratia este in acord cu normele interne ale organizatiei;

CERINTE

- Studii tehnice (avantaj profil mecanic);
- Cunoştinţe de limba engleză la nivel conversaţional;
- Cunoştinţe de operare PC ( Pachetul MS Office );

- Cunoştinţe de operare programe 3D CAD (constituie un avantaj)
- Persoană cu abilităţi de comunicare şi lucru în echipă;
- Îndemânare, rapiditate, rezistenţă la stres;

Personalitate:
Responsabilitate, constiinciozitate, abilitati de organizare, planificare, punctualitate, dinamism, aptitudini de control, , gandire analitica,
Rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

- Tichete de masa.
- Prima concediu.Prima Craciun,Prima Pasti, Prima de Ziua Societatii.

S.C. CHIMICA S.A. Orastie, societate importanta in industria maselor plastice din ROMANIA.

Domeniul de activitate- fabricare articole din mase plastice, furnizor pentru industria auto.