Vopsitor industrial lichide/pulbere

Intelis HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vopsire in stil clasic/sprituire cu pistolul de vopsit;
- vopsire cu solutii lichide pe suprefete metalice;

- sau vopsire cu plubere - control (in functie de calificare si experienta) pentru acoperirea unghiurilor/suprafetelor care nu pot fi vopsite de catre CNC;
- aranjarea sculelor, dispozitivelor, utilajelor conform procesului tehnologic;
- program in doua ture I si II (30 min. pauza de masa), L-V;

CERINTE

- studii medii liceu/scoala profesionala;
- calificarea ca si vopsitor industrial reprezinta avantaj;
- experienta ca si vopsitor lichide sau pulbere (metale-auto) minim 2 ani;
- atentie la detalii, indemanare, coordonare mana-ochi foarte buna;

BENEFICII OFERITE

- salarizare atractiva, bonusuri in functie de rezultate si calitate, tichete de masa;
- transport asigurat;
- conditii bune de lucru, linie de vopsire si uscare pusa in functiune in 2008, sistem perforamant de aerisire ISO 9001/ISO 14001;
- mediu de lucru tanar, dinamic;

Firma angajatoare este o vopsitorie industriala, dotata cu tehnologie moderna de lucru, care se ocupa in principal de sectoare precum: electrocasnice, automobilistice, iluminare, metalurgie usoara, telecomunicatii. Intelis HR este agentia de recrutare si selectie de personal care intermediaza angajarea pe acest post. Ne puteti trimite direct CV-ul Dvs. la adresa office@intelis-hr.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de resurse umane.