Voluntar in ONG

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Clientul nostru este o Asociatie Non-Profit, ONG din Oradea, jud. Bihor cu proiecte in derulare la nivelul intregii tari. Marele proiect al acestei Asociatii pentru anul in curs este infiintarea singurului Centru pentru copiii cu dizabilitati din NV Romaniei - Centru de tip RESPIRO.

Esti voluntarul ideal daca:
Efectuarea apelurilor telefonice in vederea strangerii de fonduri pentru Centrul Respiro "Piticot" destinat copiilor cu dizabilitati!

CERINTE

- ai foarte bune abilitati de comunicare si relationare prin telefon;
- esti o persuana persuasiva;
- inveti usor lucruri noi;
- esti pozitiv;
- ai spirit de echipa;
- esti responsabil;
- esti organizat;
- privesti proiectele ca pe o provocare si o oportunitate de dezvoltare;
- poti sa acorzi din timpul tau 3 ore de luni pana vineri, in intervalul 9:00 - 14:00

BENEFICII OFERITE

- contract de voluntariat;
- lucru intr-o echipa tanara;
- dezvoltarea responsabilitatii sociale;
- experienta profesionala;
- implicarea activa in evenimente cu scop caritabil si educativ (ex. gale, spectacole, campanii, concursuri sportive, concursuri scolare etc.)

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728/270.875, e-mail: cv@publiceuroconsulting.ro.

Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.