Voluntar Asociatia PITICOT

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Tinerea evidentei cazurilor umanitare aflate in desfasurare;
- Preluarea cazurilor noi si colectarea informatiilor necesare demersului
- Organizarea si implicarea in campanii de strangere de fonduri;
- Mentinerea legaturilor cu parintii copiilor, precum si cu cadrele medicale pentru a stabili conditiile de tratament pentru fiecare caz;

CERINTE

- comunicativa, capacitate de interrelationare cu diferite clase sociale;
- adaptabila, dornica sa invete, dar mai ales cu o inima mare,

BENEFICII OFERITE

- colaborarea cu o echipa tanara, competenta care isi propune sa sa sustina copii care au nevoie de ajutor financiar, dar si medical;

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Ovid Densusianu nr. 9, Bl P191, ap. 2
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0745.676.278
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro