VANZATORI GESTIONARI - Magazin Steilmann , Constanta

Steilmann

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura consilierea clientilor pentru a determina vanzarea de produse vestimentare.
- Aplica toate criteriile comerciale de magazin conform standardelor Steilmann.

CERINTE

- Studii medii/ studii superioare (chiar si studenti);
- Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu;
- Cunostinte PC;
- Abilitati de a lucra cu clientii;
- Persoana orientata spre indeplinirea targetului de vanzare.

BENEFICII OFERITE

-Salariul fix;
- Comision lunar in acord cu realizarea planului de vanzare;
- Tichete de masa;
- Bonusuri bianuale;
- Cadouri Steilmann cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun;
- Facilitati de achizitionare produse Steilmann conform regulilor interne;
- Instruire specifica;
- Dezvoltare profesionala continua, cariera.

Steilmann, Romania companie romano-germana, membra a |Gruppe Steilmann| cel mai mare producator de confectii din Europa, numarand peste 14.000 de agajati din care 7.500 in Romania, detine cea mai importanta retea de fabrici de confectii si peste 50 de magazine.
In Romania, Steilmann si-a asumat un contract social, pe care in decursul anilor l-a onorat cu maxima raspundere, oferind produse de exceptie, servicii, modele de viata, instruire si locuri de munca.