VANZATOR in magazin de prezentare

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- deservirea clientilor in cadrul magazinului
- aranjarea produselor in magazin
- pastrarea curateniei

CERINTE

- studii medii sau superioare tehnice
- limba maghiara
- experienta de minim 1 an
- bune abilitati de comunicare
- integrare rapida in echipa
- persoana dinamica si serioasa cu spirit de initiative

BENEFICII OFERITE

salariu 600 – 1000 ron net in functie de vanzari

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.

Clientul nostru este unul din liderii de pe piata regionala de comert cu echipamente complete de incalzire, avand deja 3 puncte de desfacere in judetul Bihor si unul in judetul Salaj, si peste 40 de colaboratori pe piata.

Informatii suplimentare la tel:0359.411.229; 0745.676.278
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro