VANZATOARE MAGAZIN PERDELE SI 1 CROITOREASA PERDELE

CASA BELLA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Magazinul de perdele si decoratiuni interioare CASA BELLA , situat la iesirea din Oradea catre Sanmartin la sosea, (vis-a-vis de Kaufland Nufarul), cauta persoana serioasa pentru postul de vanzatoare / consilier vanzari .

Descriere post:

- prezinta, promoveaza si comercializeaza produsele catre clienti,
- consilierea clientilor pentru alegerea produsului potrivit
- respectarea şi păstrarea standardului companiei în ceea ce priveşte dispunerea mărfii
- completarea rapoartelor periodice referitoare la vanzari, stocuri, incasari, comenzi
- opereaza documente de gestiune: incasari, raport de gestiune; registru de casa,monetare,dispozitie plata,
- Verifica stocurile de marfa;
- Efectueaza inventare;
- intocmirea documentelor fiscale (factura, chitanta, aviz de expeditie)
- mentine curatenia in magazin

CERINTE

Persoana comunicativa, orientata catre client, serioasa, cu simtul raspunderii, cu spirit de echipa si atenta la detalii;
- Experienta in domeniul DECORATIUNI INTERIOARE,constituie un avantaj;
-studii medii.

BENEFICII OFERITE

-contract de munca tip part-time sau full-time;
-loc de munca sigur ;
-preturi speciale pentru angajati la produsele companiei;
-salar fix+ comision din vanzari;
-bonusuri in functie de realizarile individuale;
-alte detalii se vor discuta la interviu.

PENTRU POSTUL DE CROITOREASA:

Cautam persoana comunicativa, serioasa, cu simtul raspunderii, spirit de echipa si atenta la detalii; Experienta la masina de cusut este obligatorie.

descrierea postului:
-cusut perdele si draperii la dimensiunile cerute de clientii magazinului

- Experienta in domeniul cusut perdele si draperii,constituie avantaj;
- pasiune pentru creatie si implicare totala, pana la cele mai mici detalii, in activitatea de croitorie.

DESCRIEREA FIRMEI

Magazin de perdele si decoratiuni interioare