urgent angajam DIRECTORI ZONA -asigurari

AXASIG BROKER

Job expirat

RESPONSABILITATI

ANGAJAM DIRECTOR ASIGURARI –CONTRAC DE MUNCA

AXA sig BROKER Asigurare Reasigurare, lider pe segmentul de asigurari de NON VIATA la nivel NATIONAL, recruteaza din toate orasele:

Director Agentie,Directori Zona

Locul ofertei: Locatii multiple.

Descrierea postului:
- Recrutarea si instruirea agentilor;
- Coordonarea, dezvoltarea si motivarea echipei;
- Participarea, alaturi de membrii echipei, la negocieri cu clientii;
- Valorificarea oportunitatilor de afaceri;
- Monitorizarea si evaluarea saptamanala a performantelor inregistrate de agenti;
- Stabilirea si indeplinirea targetului de vanzari lunar, trimestrial, anual.

Cerinte:
- Studii superioare;
- Aptitudini de comunicare;
- Aptitudini de leader si experienta in coordonarea unei echipe;
- Operare PC (MS Office);
- Permis de conducere cat. B;
- Ambitie si dinamism;
- Motivatie pentru castiguri peste medie.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Posibilitatea unei cariere in management, pe termen lung, in domeniul asigurarilor;
- Suport logistic si training permanent;
-Contract de munca
- Pachet complet de castiguri: sume fixe, comisioane, bonusuri;
- O cariera de succes alaturi de o companie de succes.

CERINTE

minim 3 ani experienta asigurari

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de ASIGURARI