Unit Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutare, formare echipa si managementul acesteia.
Prospectare, identificare, analiza, crearea de solutii personalizate, consultanta, finalizare si incheiere de contracte.

Intermediem in interesul clientului, atat asigurari (generale si de viata), investitii (monetare si in Aur) pe piete Europene, Americane si Asiatice, administrate de firmele cele mai puternice si profesioniste din lume.

Oferim activitati pe spectrul Pietei Financiare: Asigurari, Credite, Imobiliare, Investii precum si alte Solutii Financiare.

CERINTE

1. AVEM NEVOI DE OAMENI HOTARATI SA FACA BANI MULTI SI O CARIERA DE VIITOR!
2. EXPERIENTA in una din domeniile: management, psihologie sau resurse umane, ori in coordonarea unui grup sau a unei echipe.
3. Persoana ambitioasa, echilibrata, comunicativa, deschisa, sociabila si perseverenta. Dorinta de a invata lucruri noi, de a cunoaste oameni noi.

BENEFICII OFERITE

Dupa perioada de stagiatura (de 3 luni remunerata cu comisioane foarte bune), acordam venituri fixe si bonusuri motivante.
Cursuri gratuite.
Posibilitate de a realiza o cariera serioasa si durabila, cu succese atat materiale cat si profesionale.