Traducator Engleza/Franceza - Rom?na

Varadinum Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam traducator ENGLEZA/FRANCEZA->ROMANA cu contract de munca pentru traducerea de texte tehnice. Candidatul trebuie sa fie din ORADEA, pentru ca activitatea se desfasoara la biroul din Oradea.

Este obligatorie cunoasterea ambelor limbi sursa, atat ENGLEZA, cat si FRANCEZA.

Experienta nu este necesara. Se asigura formarea la locul de munca.

Programul de lucru este de la 9 la 17, de luni pana vineri.

CERINTE

- cunostinte temeinice de engleza si franceza;
- cunostinte aprofundate de gramatica a limbii romane;
- vocabular bogat;
- inclinatii spre domeniul tehnic (auto, IT, telecomunicatii, etc.);
- rigurozitate;
- punctualitate;
- comunicativitate;
- disponibilitate pentru ore suplimentare;

Sunt rugate sa candideze doar persoanele care indeplinesc TOATE cerintele!

Candidaturile sunt asteptate la info@vtrad.ro.

Firma prestatoare de servicii de traduceri si interpretariat din limbile engleza si franceza ?n limbile romana si maghiara.