Telekommunikációs specialista

Mortgageserv

Job expirat

RESPONSABILITATI

Feladatok:
A Cég telekommunikációs igényeinek szervezeti egységenkénti felmérése és dokumentálása
A Telekommunikációs Terv megvalósítása
Telekommunikációs partnerek és szolgáltatók kiválasztása, tendereztetése, valamint a partnerkapcsolatok ápolása.
Tűzfalak (SonicWall, CISCO), Routerek (3Com, CISCO), Swithcek (3Com), Avaya IPOffice-ok menedzselése
Vállalati alközpont (Lucent Definity) karbantartása, konfigurálása, üzemeltetése
Call Center technológiai eszközeinek menedzselése, karbantartása
Linux, UNIX szerverek menedzselése (DNS, MAIL, WEB)
PHP, Javascript, XML-ben történő feladatok tervezése, fejlesztése, tesztelése

CERINTE

Elvárások:
felsőfokú információ / telekommunikáció technológiai végzettség
2-3 éves releváns szakmai gyakorlat
precíz, megbízható munkavégzés
magyar-román nyelvtudás szóban és írásban
Előnyt jelent:
▪ közgazdasági, pénzügyi ismeretek
▪ angolnyelv ismerete
Mindehhez:
korszerű üzleti filozófiát,
kiváló képzéseket,
versenyképes jövedelmet,
folyamatos szakmai fejlődést biztosítunk.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és szívesen csatlakozna a Mortgage Serv. SRL munkatársaihoz, kérjük küldje el címünkre fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét ¿TEL¿RO06¿ jeligével.

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk:
hr-ro@mortgageserv.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Call Center Banca