Tehnicieni

Pentanova

Job expirat

RESPONSABILITATI

Crearea de software PLC în biroul din Oradea (SIEMENS / ROCKWELL / …)
Crearea de software HMI în biroul din Oradea (WINCC / INTOUCH / …)
Punerea în funcțiune la clienți (Brazilia, China, Germania, Ungaria, Rusia, SUA,…)

CERINTE

Absolvent în profil tehnic (inginerie electrică sau automatizare)
Disponibilitate pentru deplasări internaționale.
Cunoștințe de limba engleză; limba germană reprezintă un avantaj.
Experiența în crearea și modificarea software-ului pentru sistemele PLC & HMI (exemplu SIMATIC S7).

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Telefon de serviciu
Bonificații
Specializare în Austria

Suntem o organizație internațională de inginerie electrică și automatizări cu sediul central in Gleisdorf/Austria și filiale in Germania, Russia, China și SUA. Clienții noștri sunt din diferite domenii industriale, noi fiind axați pe automatizarea sistemelor de benzi rulante, proceselor tehnologice și a liniilor logistice.