Tehnicieni - software - ingineri automatizari

Pentanova Automatizari

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru filiala din Oradea suntem in cautare de:
TEHNICIENI

Descrierea postului:
- Crearea de software PLC in biroul din Oradea (SIEMENS / ROCKWELL / ...)
- Crearea de software HMI in biroul din Oradea (WINCC / INTOUCH / ...)
- Punerea in functiune la clienti (Brazilia, China, Germania, Ungaria, Rusia, SUA,...)

Cei interesati isi pot depune CV-urile in forma electronica (de preferinta in lb. engleza).

CERINTE

- Absolvent in profil tehnic (inginerie electrica sau automatizare)
- Disponibilitate pentru deplasari internationale (mai mult de 50% din timp)
- Cunostinte de limba engleza; limba germana reprezinta un avantaj.
- Experienta in crearea si modificarea software-ului pentru sistemele PLC & HMI (exemplu SIMATIC S7) reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Telefon de serviciu
- Bonificatii
- Specializare in Austria