Tehnician presare la rece

FAIST Mekatronic s.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivele Cheie ale Postului

1. Implementează procesul de presare la rece în producţia de serie, în termenii agreaţi cu clientul, asigurând predarea în producţia de serie a unui proces stabil şi repetabil.

2. Optimizeaza procesele de presare la rece în etapa de producţie în serie pentru îmbunătăţirea rezultatelor de Yield.

CERINTE

Studii tehnice de specialitate- obligatoriu (scoală profesională sau postliceala);

Abilităţi de citire şi interpretare desen 2D – nivel bun;

Cunoştinţe despre ştanţe şi matriţe – nivel bun;

Cunoştinţe despre procesul tehnologic privind Turnătorie – nivel bun;

ISO 9001 şi TS 16949 – nivel bun

Engleză – Nivel incepator

Experienţă în lacatuşerie sau scularie matriţerie

BENEFICII OFERITE

Bonus anual de performanta

Crestere salariala anuala corelata cu performanta

Teambuildinguri

Program de dezvoltare profesionala

Transport asigurat

Tichete de masa

FAIST este unul dintre cei mai mari furnizori independenti de componente de precizie din lume. Clientii sai sunt producatori importanti de infrastructura de retea mobila de radio si includ companii de top, cum ar fi Nokia, Powerwave, Filtronic, precum si producatori de automobile. www.faist.net