Tehnician Piese de Schimb Utilaje Agricole

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea comenzilor de piese de schimb de la clienti
- Identificarea pieselor de schimb si a referintelor in catalogul de piese si in sistemul de gestiune
- Urmarirea intrarilor si iesirilor din stoc
- Transmiterea de oferte de piese de schimb catre clienti
- Mentinerea legaturii cu furnizorii de piese de schimb
- Urmarirea comenzilor de piese de schimb
- Realizarea diverselor raportari.

CERINTE

- Studii medii/ superioare, de preferat in domeniul tehnic
- Experienta pe un post similar - constituie avantaj
- Operare calculator: Word, Excel - bine
- Limba engleza obligatoriu - nivel mediu
- Limba maghiara constituie avantaj

- Simt tehnic;
- Persoana dinamica si responsabila;
- Abilitati de comunicare/ relationare cu clientii;
- Dorinta de invatare.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic si profesionist
- Oportunitate de evolutie in cariera
- Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile din domeniu
- Pachet salarial atractiv

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.