Tehnician injectie mase plastice

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea locului de munca
Asigurarea functionarii optime a masinilor, utilajelor si instrumentelor mecanice din departamentul de mase plastice
Repararea, intretinerea si verificarea periodica a masinilor si utilajelor ( masina de injectat, racitoare, imprimator, tonner-forta etc.)
Reglarea electronica a matritelor si utilajelor;
Schimbarea si montarea matritelor din departamentul de mase plastice, precum si deblocarea lor
Alimentarea matritelor cu materie prima

CERINTE

Descrierea persoanei cautate
Cunostinte - de operare si manipulare a masinilor de injectie;
Cunostinte tehnice si mecanice in
domeniul maselor plastice;
Deprinderi si abilitati de reparare si intretinere masini si
utilaje.
Experienta minimum 2 ani
Cunoasterea lb. Engleza la nivel de conversatie
Permis de
conducere categoria B.
Domiciliu stabil in Oradea

Aptitudini necesare ocupării postului:
rezistenta la stres
atentie la detalii
responsabilitate
initiativa

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv (negociabil in functie de experienta)
Bonuri de masa
Program de lucru 8ore, in schimburi.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Ovid Densusianu nr. 9, Bl P191, ap. 2
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0728/270875
e-mail: claudia.vidican@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro