Tehnician Calitate - Oradea

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea controlului calitativ al produselor finite (covorase din cauciuc)
- aprobarea produselor conforme din punct de vedere calitativ, pentru livrarea catre client
- respingerea produselor neconforme din punct de vedere calitativ, in vederea refacerii lor pe linia de productie
- intocmirea rapoartelor de calitate pentru produsele verificate

CERINTE

- atentie la detalii
- seriozitate si constiinciozitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu
- corectitudine
- cunostinte utilizare ruleta si subler electronic
- cunostinte de limba Engleza - nivel mediu / avansat
- disponibilitate de lucru in doua schimburi (L-V de la 6-14, respectiv 14-22)
- cunostinte operare PC (MS Office)

BENEFICII OFERITE

- salarizare atractiva
- oportunitate de lucru intr-o companie multinationala
- oportunitate de dezvoltare profesionala (promovare)
- tichete de masa
- transport asigurat
- conditii de lucru foarte bune
- mediu de lucru tanar, dinamic

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.