Tehnician Calitate

S.C. VERNICOLOR S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Controlul receptiei de piese brute
- Intocmirea de documente aferente
- Urmarirea performantei furnizorilor
- Alte sarcini trasate de catre superiorul ierarhic direct

CERINTE

- 5 ani experienta in domeniul auto
- Experienta in domeniul injectiei mase plastice
- Cunostinte in sistemul calitatii (audit, tratarea incidentelor de calitate, utilizarea instrumentelor de calitate)
- Persoana dinamica, ambitioasa, organizata, perspicace si responsabila
- Cunostinţe de operare calculator
- Cunoasterea unei limbi straine, franceza sau engleza
- Disponibilitate pentru deplasari la furnizori in vederea auditarii acestora si pentru ore suplimentare

- Constituie un avantaj certificarea ISO 9001

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Bonuri de masa
Transport gratuit din Oradea si imprejurimi cu autobuze proprii

SC Vernicolor este o societate cu capital francez, care are ca obiect de activitate decorarea pieselor de plastic, avand clienti principali nume mari din industria automobilismului, din intreaga Europa.