SZERZ¿DÉSÍRÓ MUNKATÁRS

Mortgageserv

02-08-2008 | EXPIRA LA 08-08-2008

Job expirat

RESPONSABILITATI

Az AXA Cégcsoport tagja, az ELLA Bank Nagyvárad városba SZERZ¿DÉSÍRÓ munkatársat keres.

Feladatok:
§ Szerz¿déstípusok kialakítása, ellen¿rzése,
§ Jelzáloghitel típusszerz¿dések összeállítása,
§ Egyedi, személyre szabott szerz¿dések elkészítése,
§ Hitelügyletek státuszkezelése,
§ Szerz¿dések szakmai ellen¿rzése,
§ Hitelezés hivatalos iratainak tételes ellen¿rzése,
§ Információk rögzítése a nyilvántartó rendszerekben,
§ Dokumentumok érvényességi idejének ellen¿rzése,
§ Hiteldosszié kezelése,
§ A hitelezési tevékenységhez kapcsolódó fénymásolási és adattovábbítási feladatok ellátása,
§ Statisztikák, kimutatások készítése,
§ Szükség esetén, a hitelezési tevékenységgel kapcsolatos adminisztratív és postázási feladatok ellátása.

Jelzálog-hitelezési területen szerzett tapasztalat, valamint gazdasági végzettség el¿nyt jelent.

Fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a hivatkozási szám (SZEK08-Nagyvárad) megjelölésével a zsvashegyi@elsolakashitel.hu e-mail címre várjuk

CERINTE

§ fels¿fokú végzettség,
§ fels¿fokú román és magyar vagy román és angol nyelvtudás,
§ MS Office felhasználói ismeretek,
§ kiváló kommunikációs készség

BENEFICII OFERITE

Mindehhez:
§ korszer¿ üzleti filozófiát,
§ kiváló képzéseket,
§ versenyképes jövedelmet,
§ folyamatos szakmai fejl¿dést biztosítunk

DESCRIEREA FIRMEI

Institut financiar