SUPERVIZOR VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Motivarea permanenta a echipei de vanzari
- Coordonarea echipei in vederea atingerii target-ului lunar
- Aplicarea strategiilor de vanzare promovata de compania noastra
- Identificarea permanenta a potentialilor clienti
- Optimizarea relatiei cu clientii firmei
- Prezentarea produselor si negocierea ofertelor cu potentialii clienti
- incheierea contractelor de vanzare-cumparare
- Atragerea permanenta de noi clienti in cadrul zonei geografice alocate – munca de teren

CERINTE

- Experienta de minim 3 ani in domeniul vanzarilor
- Experienta in conducerea unei echipe
- Studii superioare absolvite
- Domiciliul in Oradea
- Permis de conducere categoria B
- Abilitati de relationare, comunicare, coordonare
- Orientare spre echipa
- Abilitati de mobilizare si motivare a echipei
- Orientat catre indeplinirea obiectivelor de vanzari
- Cunostinte de operare PC
- Cunostinte de limba engleza

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Conditii de lucru la standarde occidentale
- Instruire si dezvoltare personala.