Specialist vanzari servicii transport

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cautarea de noi clienti ( zona Transilvania);
- Redactarea si transmiterea ofertelor catre clienti;
- Calcularea costurilor pentru transporturile interne si internationale ;
- Realizarea studiilor si analizelor de fezabilitate ;
- Intretinerea imaginii firmei pe piata ;
- Intocmirea rapoartelor comerciale ;
- Propunerea unor idei de marketing si de dezvoltare a vanzarilor ;
- Analizarea si cercetarea pietei transportatorilor.

CERINTE

- studii superioare ;
- experienta in vanzari, cu preponderenta in cel al serviciilor de transport intern si international ;
- permis de conducere categ. B ;
- limba engleza ;
- persoana persuasiva, perseverenta, organizata ;
- abilitati foarte bune de relationare interumana ;
- persoana capabila in a aprecia nevoile clientului si de a oferi solutii optime

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial foarte atractiv in functie de experienta
- masina ;
- laptop ;
- telefon
- cazare + diurna in cazul deplasarilor.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting ? aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Ovid Densusianu nr. 9, Bl P191, ap. 2
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0745.676.278
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro

Clientul nostru este o companie multinationala avand obiect de activitate transport marfa intern si international.