SOFER PROFESIONIST permis CE pt transport marfa intracomunitar

AZS EUROPEXPEDITION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sofer profesionist, cu experienta de minim 3 ani in trafic international, pentru transport marfa in Comunitatea Europeana cu autotractor MAN TGA 18.430 cu semiremorca Mega, in special pe ruta Germania, Austria, Italia
Timp in cursa 4 saptamani cu posibilitate de revenire in tara pt 1 saptamana (odihna + intretinere camion).
Responsabilitati:
Receptia / Livrarea marfurilor
Efectuarea transportului in conditii optime in conformitate cu dispozitiile dispecerului.
Raspunde de integritatea marfii si a autovehicolului cu toate echipamentele in dotare.
Raspunde de toate bunurile societatii cu care opereaza: card motorina, documente, bani etc

CERINTE

Permis conducere C E;
Atestat transport marfa.
Atestat ADR (optional)
Fara cazier judiciar.
Fara antecedente rutiere.
Cunoasterea limbii Engleza si Germana
Cunostinte de mecanica si intretinere a autocamioanelor prezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salar fix plus diurna pentru deplasari in UE (10000 la 12000 km pe luna).

DESCRIEREA FIRMEI

Transport rutier de marfuri in UE