SOFER (AGENT LIVRARI) ORADEA - COD AL - OR

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Livrarea comenzilor catre clientii companiei;
2. Gestiunea stocului de marfa din autoutilitara;
3. Asigurarea mercantizarii marcilor Intersnack;
4. Mentinerea nivelului minim al creditelor din piata.

CERINTE

Candidatul potrivit are:
- experienta de cel putin 1 an in vanzari/distributie si carnet de conducere categoria B;
- este serios, bine organizat si responsabil.

BENEFICII OFERITE

Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata.
Posibilitatea de ascensiune profesionala.

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din filiala ORADEA pe pozitia de SOFER (AGENT LIVRARI) cod AL-OR.
Asteptam CV-urile dvs. si pe adresa de e-mail laszlob@chio.ro sau fax 0259/419 952, cu precizarea codului pozitiei.