Societate comerciala angajaza

PROIECT CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate comerciala cu sediul in Oradea, angajeaza sase tineri absolventi de studii superioare, dintre care trei pentru sediul din Oradea si trei pentru punctul de lucru din Simleu Silvaniei in urmatoarele domenii:
- Agronomie;
- Pedologie;
- Proiectare (cai ferate drumuri si poduri, constructii civile, instalatii, etc.)

Candidatul ideal:
- persoana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare si relationare;
- responsabilitate;
- bun utilizator al calculatorului;
- foarte bun cunoscator al progamului MS Office, cu aptitudini dactilografice;
- stapanirea excelenta a gramaticii limbii romane;

CV-urile pot fi trimise pe adresa de email: proiecttransilvania@yahoo.com, iar pentru informatii suplimentare tel. 0740602300.

CERINTE

- stapanirea excelenta a gramaticii limbii romane