SHOP MANAGER (Oradea) - magazinul FOREVER 18 (Lotus Market)

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul potrivit pentru tine este in cadrul magazinului FOREVER 18, unde te vei ocupa de:

- conducerea unei sectiuni a magazinului si de coordonarea echipei;
- realizarea rapoartelor de vanzari/achizitii;
- aprovizionarea magazinului in mod optim si la timp cu produse si toate celelalte materiale necesare bunei desfasurari a activitatii in cadrul magazinului;
- aranjarea si expunerea produselor urmarind modul de asezare a lor pe expozitoare, in vitrine sau pe manechine si aranjarea materialelor promotionale la vedere;
- supervizarea activitatii vanzatorilor si casierilor in magazin;
- receptia marfii prin vizionare si numarare;

CERINTE

Esti pasionat de noile trenduri in fashion?
Doresti sa contribui la crearea de noi concepte?
Iti place shoppingul?
Nu-ti place sa lucrezi inchis intr-un birou?
Iti cauti un job interesant si placut?

Mai ai nevoie de:
- studii superioare in curs/absolvite
- minim un an experienta in pozitii de coordonare in domeniul retail (experienta in segmentul textile prezinta avantaj)
- cunostinte de limba engleza - nivel avansat
- cunostinte de operare PC

BENEFICII OFERITE

In schimb, vei beneficia de:

-oportunitatea de a lucra intr-un mediu placut iar noi, de a contribui la dezvoltarea ta prin traininguri si posibilitati reale de avansare;
-program de lucru in ture;
-pachet salarial atractiv.

DEBENHAMS este un brand vestimentar renumit, detinut in Romania de catre divizia de Fashion a grupului RTC Holding.