SERVICIU DISPECERAT - CALL CENTER

Mortgageserv

Job expirat

RESPONSABILITATI

S.C. MortgageServ. SRL cauta persoane pentru SERVICIU DE DISPECERAT, in Oradea.

Sarcini:
§ Primirea apelelor telefonice de la clienti
§ Efectuarea tranzactiilor bancare
§ Furnizare de informatii despre produsele bancii ¿ELLA Első Lakáshitel¿, si despre conditii
§ Rezolvarea reclamatiilor clientilor
§ Sarcini administrative

Numai candidatii selectionati vor fi contactati

CERINTE

§ Minim bacalaureat
§ Orientare spre clienti
§ Abilitati de comunicare ridicate
§ Voce placuta si aspect placut
§ Abilitate de rezolvare a problemelor
§ Cunostinte de utilizare MS Office
§ Cunoasterea la perfectiune a lb. maghiare

Experienta profesionala financiara, economica sau in dispecerat prezinta avantaj.

Caracteristicile candidatului ideal:
Politicos, rapid, punctual, amabil, invata repede, spirit de echipa, de incredere.

Daca oferta noastra vi-a starnit interesul, si doriti sa va alaturati echipei Mortgageserv, va rugam sa ne trimiteti CV-ul cu poza in limba maghiara, impreuna cu scrisoarea de intentie, mentionand codul ¿CC-RO¿, la adresa de e-mail:.

hr-ro@mortgageserv.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Call Center Banca