SENIOR SALES MANAGER

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei la nivel de judet;
- contactarea potentialilor clienti;
- ofertare, negocierea contractelor;
- stabilirea de noi strategii de vanzare;
- participa la licitatii;
- intocmeste documentatia necesara pentru licitatii;
- stabileste parteneriate cu firme de soft etc.

CERINTE

- studii superioare (de preferat economice sau tehnice);
- limba engleza;
- experienta in vanzari;
- cunostinte PC (de baza);
- permis conducere categ.B;

APTITUDINI:
- abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- dinamic;
- prezenta placuta;
- atentie distributiva;
- integrare usoara intr-o echipa.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix 300 EUR net + comision;
- masina;
- telefon mobil;
- calculator;
- training in tara si strainatate.

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.
Clientul nostru este o companie romaneasca privata fondata in anul 2000 care furnizeaza servicii, solutii si produse in domeniul IT si al telecomunicatiilor. Misiunea dansilor este ca prin serviciile si produsele furnizate sa creasca competitivitatea bunastarea economica a clientilor lor, oferind o gama de solutii de ultima ora din acest domeniu.
Pentru informatii suplimentare:
www.yourjobs.ro