SENIOR RECRUITER

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea potentialilor clienti (angajatori), negocierea si incheierea de contracte cu acestia in vederea recrutarii si selectarii de personal.
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii firmei.
- sustinerea interviurilor,
- selectia intervievatilor,
- raportarea catre angajator a situatiei procesului de recrutare.
- colaborarea cu ceilalti colegi din firma;

CERINTE

- excelente abilitati de comunicare si putere de convingere;
- min. 2 ani experienta intr-o pozitie similara;
- studii superioare ( de preferat Drept);
- limba engleza la nivel avansat;
- atitudine proactiva;
- fire analitica si minutioasa;
- abilitati de organizare si planificare;
- cunostinte operare PC;
- permis conducere categ.B
- autoturismul personal reprezinta un avantaj
(se deconteaza combustibilul)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial negociabil
- telefon mobil

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.
Informatii suplimentare puteti obtine la tel:0359.411.229, 0745.676.278
www.yourjobs.ro
www.publiceuroconsulting.ro