SENIOR JOGASZ MUNKATARS

Mortgageserv

Job expirat

RESPONSABILITATI

Az AXA C?gcsoport tagja, az ELLA Bank Nagyv?rad v?rosba bankjogi es altalanos tarsasagi jogi ismeretekkel, valamint gyakorlattal rendelkezo SENIOR JOGASZ munkatarsat keres.

Feladatok:
? Hatalyos szerzodestar (szerzodesmintak) karbantartasa, atdolgozasa;
? uzletszabalyzatok es egyeb szervezeti szabalyzatok karbantartasa;
? Hatosagi megkeresesek lebonyolitasa;
? A cegcsoporthoz tartozo romaniai tarsasagok tarsasagi, illetve cegugyeinek onallo es folyamatos vitele;
? Tarsasagi esemenyekrol szolo jegyzokonyvek keszitese angol es magyar nyelven;
? Folyamatos jogszabalyfigyeles;
? Folyamatos kapcsolattartas a helyi birosagokkal, hatosagokkal;
? Folyamatos kapcsolattartas a cegcsoport tobbi tagjaval, kulonos tekintettel a cegcsoporthoz tartozo Bankkal

Olyan nehany eves szakmai tapasztalattal rendelkezo jogaszt keresunk, aki jartas a lakossagi hitelintezetek (bankok) belso munkarendjeben, kello ismeretekkel rendelkezik, kulonosen lakossagi jelzaloghitelezesi tevekenyseg teruleten. Tovabba kello szakmai tapasztalattal rendelkezik ahhoz, hogy onalloan ellassa egy hataron atnyulo penzugyi szolgaltatast nyujto magyarorszagi hitelintezet minden jogi vonatkozasu feladatat, Romania teruleten.
F?nyk?pes ?n?letrajzodat ?s motiv?ci?s leveledet a hivatkoz?si sz?m (JOG08-Nagyvarad) megjel?l?s?vel a zsvashegyi@elsolakashitel.hu e-mail c?mre v?rjuk.

Tov?bbi poz?ci?k megtekint?s?hez l?togass el honlapunkra: www.elsolakashitel.hu

CERINTE

? jogi (egyetemi) vegzettseg,
? felsofoku roman es magyar nyelvtudas,
? kozepfoku angol nyelvtudas,
? MS Office felhasznaloi ismeretek,
? hasonlo teruleten - lehetoleg hitelintezetnel (banknal) szerzett nehany eves gyakorlat,
? kivalo kommunikacios keszseg

BENEFICII OFERITE

Mindehhez:
? korszer? ?zleti filoz?fi?t,
? kiv?l? k?pz?seket,
? versenyk?pes j?vedelmet,
? folyamatos szakmai fejl?d?st biztos?tunk

DESCRIEREA FIRMEI

Vanzari credite