SENIOR CONSULTANT COSMETICA

Sensiblu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea si organizarea echipei de consultanti cosmetici
- Identificarea nevoile de traning si coaching ale cosmeticienilor din farmacii
- Furnizarea de training si coaching cosmeticienilor din echipa
- Evaluarea problemelor si disfunctiilor aparute in procesul de vanzare, mercantizare, prezentare produse non-pharma

CERINTE

- Cursuri sau cunostinte de specialitate (dermo-cosmetica, dermo-analiza);
- Experienta in domeniul ingrijirii pielii (de dorit);
- Abilitati de coordonare si organizare;
- Capacitatea de a motiva echipe;
- Excelente abilitati de relationare si comunicare.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- pachet de beneficii
- diverse cursuri de instruire profesionala
- oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si de succes.

Compania Sensiblu lider de piata, este singurul lant farmaceutic cu acoperire nationala. Face parte din grupul de firme A&D Pharma (unul dintre cele mai dinamice grupuri farmaceutice din Romania).