Sef punct de lucru - Oradea

EOSeuropa

Job expirat

RESPONSABILITATI

EOSeuropa cauta pentru unul din clientii sai, activi in domeniul productiei de incaltaminte, un sef punct de lucru pentru Oradea, cu urmatoarele responsabilitati:

- organizarea, planificare, coordonare si control activitate depozit - primire/expediere marfa,
- este responsabil pentru aplicarea si respectarea procedurilor interne de lucru la nivel de depozit,
- programarea activitatii de incarcare/descarcare la nivel de depozit raspunzand in acelasi timp si de marfa care iese si destinatia spre care pleaca marfa,
- coordonarea operatiunilor la nivel de depozit (receptii, depozitare, comenzi, livrare),
- responsabil pentru calitatea si acuratetea documentelor cu si fara regim special aferente operatiunilor depozitului,
- gestionarea optima a suprafetei de depozitare,
- monitorizeaza si evalueaza activitatile realizate comparativ cu cele planificate,
- mentinerea realtiei cu autoritatile locale referitor la activitatea desfasurata,
- supravegherea si coordonarea activitatii persoanelor aflate in subordinea sa.

CERINTE

- initiativa, abilitati de organizare si rezolvare in timp real a problemelor curente,
- bune aptitudini de comunicare, abilitati de relationare interpersonala, capacitate de luare a deciziilor,
- orientare catre rezultate,
- disponibilitate la program prelungit,
- seriozitate,
- carnet de conducere categoria B,
- cunoasterea unei limbi straine - italiana (avantaj),
- experienta in logistica.

BENEFICII OFERITE

- retributie motivanta,
- mediu de lucru performant,
- bonusuri.

EOSeuropa este o firma cu capital mixt italiano-roman, acreditata ISO 9001:2001, specializata in domeniul consultantei organizationale, ce include si domeniul resurselor umane. Firma activeaza atat in Romania cat si in Italia, oferind consultanta organizationala pentru un spectru larg de companii, recrutari si training de personal pentru pozitii de middle-, respectiv top-management si pentru forta de munca cu un inalt grad de specializare.

Sediul central al EOSeuropa se afla in Roma, cu filiale in Cuneo, in Italia, si Timisoara, in Romania. In curand va fi deschisa o filiala si in Bucuresti